s-panel.lt > Services > STOGO PROFILIAI > STOGO PANELĖ ZIPP

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

STOGO PANELĖ ZIPP

Stogo plokštės ZIPP pasižymi nepaprastu patogumu ir tvirtinimo sparta. Išvaizda primena klasikines stogo plokštes, tačiau platus profilis, kuris suteikia galimybę nepaprastai plačiai dengti, ir lemia, kad stogo dengimas užima daug mažiau laiko nei naudojant daugelį rinkoje žinomų stogo plokščių.

Modernumas, efektyvumas, funkcionalumas.

EKONOMINIS PROFILIS

Dvigubas plotis, palyginti su standartinėmis stogo plokštėmis, suteikia galimybę optimizuoti stogo dengimo sąnaudas.

BEND LOCK

Specialus plokštės užlenkimas prie stogo nuosvyros paslepia ir apsaugo pjautinę briauną bei pašalina būtinybę tvirtinti sraigtus.

PROFILIAVIMAS

Išilginiai mikroprofiliai per visą lakšto paviršių sumažina galimybę, kad plokščia plokštės dalis gali banguotis.

Techniniai duomenys

Naudingasis plotis: 1065 mm
Bendrasis plotis: 1102 mm
Lakšto storis: 0,5 – 0,7 mm
Profilio aukštis: 25 mm
Lakšto ilgis: min. 1000 mm / maks. 10 000 mm
Stogo nuolydžio kampas: > 9°

DANGOS IR DAŽAI

HERKULIT

Tai danga, sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su geriausiais pirmaujančių Europos lakų gamintojų plieno gamyklomis. Daug metų tyrinėjant esamas dangas ir stebint klientų poreikius, ypatingą dėmesį skiriant stogdengių poreikiams, viename gaminyje apjungti tiek daug skirtingų privalumų. HERCULIT yra poliuretano poliesteris, pasižymintis dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir 35 μm storio.

ultimat

35 μm storio danga su labai dideliu atsparumu korozijai ir UV spinduliams (RC4/RUV4). Gamtos įkvėptoje grūdėtosios struktūros ULTIMAT dangoje nėra chromo ir sunkiųjų metalų, tai ekologiškas, perdirbamas produktas. Metalo lakštai, padengti lanksčia danga ULTIMAT, gali būti profiliuojami esant labai žemai temperatūrai.

POLIESTER RAL

Pagrindinė organinė danga, kurios storis 25 μm. Paviršius vienodas, lygus – blizgus arba metalinis. Medžiaga, turinti labai platų pritaikymo spektrą. Galima įsigyti įvairių spalvų, aprašytų naudojant universalią RAL lentelę.

ISOCOVER

Stora (35 μm) organinė danga su įdomia kristaline tekstūra, primenančia storai užteptus dažus. Šerdis yra cinko ir magnio lydiniu padengtas plienas, kad būtų pagerinta apsauga nuo korozijos. Rezultatas yra žymiai padidėjęs atsparumas baltai ir raudonai korozijai RC3 aplinkoje.

Garantinis laikotarpis: 35 metai*
* garantija Išsamios sąlygos nurodytos garantiniame talone.

aluzinc

Tai plieno lakštas, iš abiejų pusių padengtas aliuminio-cinko lydiniu, panašiu į karštojo cinkavimo procesą. Dėl to jis atitinka griežčiausius lakštų atsparumo atmosferinei korozijai ir korozijai drėgnoje aplinkoje reikalavimus. Jis taip pat turi apsauginę Easyfilm polimerinę dangą.

Garantinis laikotarpis: 25 metai*
* garantija Išsamios sąlygos nurodytos garantiniame talone.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia