s-panel.lt > Services > STOGO PROFILIAI > MODULINĖS STOGO PLOKŠTĖS FIT

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

MODULINĖS STOGO PLOKŠTĖS FIT

Modulinė stogo plokštė FIT – nors ir naudoja šiuolaikinius sprendimus, bet tai yra duoklė praeičiai. Išvaizda primena klasikinius stogus prieš daugelį metų, kuriuose lakštai, panašiai kaip ir FIT plokštės, buvo jungiami vertikaliai pakaitomis, kas suteikia unikalų vizualinį efektą. Be to, spaudžiamojo užrakto technologija leidžia gauti vizualinį efektą kaip ir su tradiciškai grioveliu jungiamu kraštu.

Modernumas, efektyvumas, funkcionalumas.

Plokščių modalumas turi daug privalumų – gerokai paspartina montavimą, palengvina gabenimą, o autorinės jungimo sistemos papildomai palengvina stogdengių darbą. Papildomas privalumas – vizualinis efektas, kuris primena tradicinę stogo dangą.

fit1

Tobulą apdailą atspindi aukšta estetika.

Lygus paviršius arba išilginis profiliavimas MICRO RIB per visą plokštės paviršių sumažina bangavimo galimybę.

Papildoma apsauga nuo besikeičiančių aplinkos sąlygų.

Gamybos etape į lakšto užlanką įterpiamas specialus sandariklis. Išsiskiria aukštu elastingumu ir atsparumu besikeičiančioms oro sąlygoms.

Naujausia technologija, kad stogas atrodytų nepriekaištingai.

Techninis sprendimas, kurio tikslas – užlenkti plokštę prie stogo nuosvyros, kad paslėptų ir apsaugotų pjautinę briauną bei nereikėtų tvirtinti sraigtais. Be to, apatinis užlankas BEND LOCK nupjautas kampu, todėl plokštes lengviau nukreipti ir sujungti išilgai.

Lakštai vienas su kitu dera kaip niekada anksčiau.

Patentuotas metodas – išpjaunamas įspaudo kampas, kad būtų išvengta trijų lakštų sluoksnių persidengimo sujungimo vietoje. Taip pat specialiai formuojamas kraštinių įspaudų profilis leidžia idealiai suderinti lakštus, kad nebūtų matomos išilginės sandūros.

Techniniai duomenys

Pavadinimas: FIT L / FIT S
Aukštis: 22 mm / 22 mm
Naudingas plotis: 527 mm / 527 mm
Bendras plotis: 558 mm / 558 mm
Lakšto storis: 0,5 mm / 0,5 mm
Lakšto ilgis: 2040 mm / 1020 mm
Efektyvus lapo ilgis: 2010 mm / 990 mm
Užlaido ilgis dalijant lakštą: 30 mm / 30 mm
Lapų skaičius ant vieno padėklo: 32 vnt./32 vnt.
Stogo pasvirimo kampas: > 9°

DANGOS IR DAŽAI

HERKULIT

Tai danga, sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su geriausiais pirmaujančių Europos lakų gamintojų plieno gamyklomis. Daug metų tyrinėjant esamas dangas ir stebint klientų poreikius, ypatingą dėmesį skiriant stogdengių poreikiams, viename gaminyje apjungti tiek daug skirtingų privalumų. HERCULIT yra poliuretano poliesteris, pasižymintis dideliu atsparumu mechaniniams pažeidimams ir 35 μm storio.

ultimat

35 μm storio danga su labai dideliu atsparumu korozijai ir UV spinduliams (RC4/RUV4). Gamtos įkvėptoje grūdėtosios struktūros ULTIMAT dangoje nėra chromo ir sunkiųjų metalų, tai ekologiškas, perdirbamas produktas. Metalo lakštai, padengti lanksčia danga ULTIMAT, gali būti profiliuojami esant labai žemai temperatūrai.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia