s-panel.lt > Services > PROFILIUOTI LAKŠTAI

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 625 14623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

TRAPECINĖ SKARDA - PROFILIUOTI LAKŠTAI

Trapecinės skardos – produktai, kurie dėl savouniversalumo plačiai naudojami statybos srityje.Pasiteisina kaip mažiausių statinių (garažų, pavėsinių) ir didelių plotų gamybos pastatų ar prekybos objektų stogo ir fasado danga. Siūlome įvairių spalvų ir dangų produktus, pjaustomus pagal individualius pageidavimus.Visi trapecinės skardos profiliai gali būti dengiami antikondensacine danga. Taip pat siūlome galimybę perforuoti trapecinę skardą – detalės individualiai derinamos su prekybos skyriumi.

Papildomi trapecinės skardos sistemos elementų stogo versija: gegnės ir nuosvyros tarpinė, komunikacijų sistema, stoginiai švieslangiai, antikondensacinė danga, vėdinimo kaminėlis.

Mes siūlome platų produktų spektrą nuo ekonomiškų sprendimų iki aukštų konstrukcinių profilių, kurių parametrai leidžia juos naudoti net reikliausiems pramoniniams tikslams.

Siūlome perforuotą trapecinę skardą.Detalės (forma, dydis, angų išdėstymas ir kt.) individualiai derinamos su prekybos skyrium.

Stogo ir fasado profilis paprastai naudojamas garažo vartams, konteinerių korpusams, ir taip pat kaip apkala dangos spalvos arba kontrastas.

Dažniausiai naudojama garažo vartams, konteinerių korpusams, ir taip pat kaip apkala dangos spalvos arba kontrastas. Yra stogo ir fasado versijoje.

Tipinis, tankiai briaunotas stogo profilis su vandes nutekėjimo grioveliu, pasižymi labai geru standumu. Taip pat įmanoma atlikti fasado versiją.

Stogo (su vandens nutekėjimo grioveliu) ir fasado trapecinė skarda su įdomiu raštu su bangų stiprintais perfalcavimais ir labai efektyvaus naudojimo ploto.

Stogo (su vandens nutekėjimo grioveliu) ir fasado trapecinė skarda, taip pat įdomiu, kaip T-18 Economc raštu, su papildomais perfalcavimais. Sustiprina konstrukcijos tvirtumą ir suteikia reprezentatyvią išvaizdą nesumenkinant griežtumo.

T-35 ECO trapecinė skarda dėl savo parametrų yra skirta investiciniams taikymams. Atsižvelgiant į pagrindinę versiją T-35 trapecinės skardos buvo pašalinta viena banga, dėl to padidėjo 45 mm efektyvus dengimo plotis.

Konstrukcinis profilis ant plokščių stogų naudojamas taip pat, kaip pagalbinis sluoksnis po apšildymu. Dėl įdomaus reljefo rašto taip pat naudojamas kaip viršutinė stogo ar fasado danga, kur dažnai atsiranda kartu su kasete vieno, dviejų arba trijų ramsčių sanklodoje.

Stogo arba fasado profilis (su vandens nutekėjimo grioveliu). Taip pat naudojamas kaip konstrukcinė skarda bei luboms ir klojiniams užliejamiems betonu.

Didelis konstrukcinis profilis naudojamas pramoninėje statyboje.

Trapecinė skarda T-80 – labai palankių eksploatacinių savybių produktas: 80 mm aukščio konstrukcinis profilis užtikrina didelį naudingąjį dengimo plotį.

Konstrukcinis profilis naudojamas konstrukcinėse salėse ir didelių plotų objektuose.

Konstrukcinė trapecinė skarda labai didelio patvarumo, naudojama laikančiose, didelio pločio konstrukcijose. Naudojama pramonėje statyboje.

Konstrukcinė trapecinė skarda labai didelio patvarumo, naudojama laikančiose, didelio pločio konstrukcijose. Naudojama pramonėje statyboje.

Aukštas konstrukcinis profilis, didelio patvarumo. Rekomenduojama pagrindinai konstrukcijoms su dideliu atstumu tarp sijų/ramsčių.

Aukštas konstrukcinis profilis, didelio patvarumo.

Jums reikia sprendimo – mes padėsime!

Kreipkitės čia
Dėl laikančiojo profilio susisiekite su mumis, mes pasiūlysime Jums geriausią kainą!

Susisiekite su mumis!