s-panel.lt > Services > PROFILIUOTI LAKŠTAI SIENOMS > UGNIASIENĖ PROSYSTHERM

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

UGNIASIENĖ PROSYSTHERM

Siena PROSYSTHERM užtikrina aukštą investicinių objektų atsparumą ugniai, taip pat šis produktas pasižymi aukšta šilumos ir garso izoliacija. Daugiausia naudojama prekybos, pramonės ir viešosios paskirties objektuose.

PROSYSTHERM sistemos atsparumas ugniai yra EI90 klasės (neskleidžia ugnies nei pastato viduje, nei išorėje ir išlaiko priešgaisrinę saugą iki 90 min.). PROSYSTHERM yra daug komponentų rinkinys, kurį labai lengva surinkti. Siūlome daugelio variantų sistemos komponentus (dydžiai, medžiaga, spalvos). Tokia sistemos struktūra leidžia daug laisviau nei kompozitinių plokščių atveju pritaikyti dangos išvaizdą ir parametrus pagal individualius poreikius.

PROSYSTHERM – kelių labai lengvai tvirtinamų komponentų rinkinys.

Konstrukciniai elementai būna įvairių dydžių, medžiagų ir spalvų. Lyginant su laminuotomis plokštėmis, tokia sistema leidžia daug lengviau koreguoti išvaizdą ir padengimo parametrus pagal individualius reikalavimus.

prosystem
PROSYSTHERM

Tradicinė sistema – šiltinimas standartine mineraline vata

Schemoje šalia parodytos dažniausios tradicinio šiltinimo mineraline vata problemos. Naujoviški sistemos PROSYSTHERM komponentai dėl jų unikalių savybių leidžia išvengti visų schemoje nurodytų problemų.

[1] Šilumos tiltelio efektas, dėl kurio šąla.

[2] Vibracijos perdavimas (žema garso izoliacija).

[3] Mineralinės vatos smukimas.

[4] Nevisiškai išnaudota erdvė izoliacijai.

DANGOS IR DAŽAI

INTERIOR

Metalo lakštas padengtas 15 μm poliesterio sluoksniu, kurio paviršius yra lygus ir blizgus. Kadangi organinė danga yra maža, ji daugiausia skirta vidaus darbams ir statybiniams elementams, kurie nėra tiesiogiai veikiami oro sąlygų.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia