Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

TRAPECIJOS FORMOS PROFILIS T-35 ECO

T-35 ECO trapecijos formos lakštas turi labai platų pritaikymo spektrą. Platus spalvų ir apdailos pasirinkimas, įskaitant medinį. Galimybė pritaikyti lapo dydį pagal projektą sumažina atliekų kiekį ir įtakoją ekonomiškumui. Tinka garažo vartams, konteineriams, tvoroms statyti, maskuoti pažeistus fasado elementus, stogelius, garažus, fasadus.

Techninė specifikacija

Efektyvus plotis: 1080 mm
Bendras plotis: ~1120 mm
Maks. rekomenduojamas lapo ilgis: 12 000 mm
Lakšto storis: 0,5-1,0 mm
Profilio aukštis: 34 mm

spec-T35ECO

DOKUMENTAI ATSISIUNTI

DANGOS IR DAŽAI

HERKULIT

Tai danga, sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su geriausiomis plieno liejyklomis gaminančius  lakus Europoje. Daugelį metų tiriant iki šiol naudotas dangas ir vadovaujantis klientų poreikiais, ypatingą dėmesį skiriant stogdengių poreikiams, viename gaminyje buvo galima sujungti daug skirtingų privalumų. HERCULIT [HC] yra 35 μm storio poliuretanu sukietintas poliesteris, pasižymintis dideliu atsparumu visų rūšių mechaniniams pažeidimams ir patikimu atsparumu korozijai bei UV spinduliuotei (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm storio danga su labai dideliu atsparumu korozijai ir UV spinduliuotei (RC4/RUV4). Jo vizualinis bruožas yra granuliuota struktūra. Jis buvo Įkvėptas gamtos, jame nėra chromo ir sunkiųjų metalų ir yra ekologiškas produktas, mažiausiai 80% ji galima antra karta perdirbti. Skarda, padengta lanksčia ULTIMATAS [UTK] danga, gali būti profiliuojama esant itin žemai temperatūrai, todėl ją galima surinkti beveik bet kokiu oru.

POLIESTER RAL

Tai pagrindinė, klasikinė organinė danga, kurios storis 25 μm. Jo vienodas paviršius yra lygus – priklausomai nuo kliento pageidavimų, yra blizgus arba metalinis variantas. Dėl didelio atsparumo korozijai ir UV spinduliuotei (RC3/RUV2) medžiaga pritaikyta įvairiai. Siūloma danga yra įvairių spalvų, aprašytų naudojant universalią RAL spalvų katalogą.

ISOCOVER

Įdomios kristalinės tekstūros stora (35 μm) organinė danga, primenanti storai užteptus dažus ir garantuoja nepriekaištingą stogą ilgus metus. Plieno arba cinko-magnio lydinio dangos, užtikrinančios sustiprintą apsaugą nuo korozijos. Rezultatas yra žymiai padidėjęs atsparumas baltai ir raudonai korozijai RC3 aplinkoje.

INTERIOR

Danga padengta 15 μm poliesterio sluoksniu, kurio paviršius yra lygus ir pusiau matinis. Dėl optimizuoto organinės dangos storio ji dauguma naudojamas viduje ir statybiniams elementams, kurie tiesiogiai nėra paveikiami oro sąlygų (RA2), užtikrina tinkamą stiprumo ir kainos santykį bei vizualinį efektą.

OCYNK

200 g/m2 ir 275 g/m2 storio lakštai yra karštai cinkuojami iš abiejų pusių nenutrūkstamu procesu, o tai apsaugo plieno lapą nuo korozijos (RC2). Jų paviršius gali turėti arba neturėti „piešinį“ (dviejų tipų), kuri skiriasi ir suteikia šiurkštumo efektą. Versija be „piešinių“ pasižymi lygiu ir vienalyčiu paviršiumi, atitinkančiu aukščiausius estetinius reikalavimus.

AKSESUARAI

VARŽTAI
VARŽTAI

Cinko dangos storis, „Farmer’s Screw“ poveržlė ir ir EPDM tarpiklis, atsparus besikeičiančioms oro sąlygoms ir UV spinduliams – tai skiriamieji bruožai, dėl kurių mūsų skardos ir tvirtinimo sistemos yra vieninga visuma. Papildomai prie tvirtinimo  detalių iš standartinio pasiūlymo, galime pasiūlyti praktiškai bet kokį sprendimą.

LIETVAMZDŽIAI
LIETVAMZDŽIAI

Tinkamos lietvamzdžių sistemos naudojimas užtikrina efektyvų vandens nutekėjimą iš stogo dangos, o tai labai svarbu jos ilgaamžiškumui ir funkcionalumui. Taip pat apsaugo pastato fasadą nuo drėgmės pažeidimų.

CINKUOTI LAKŠTAI

Mes tiekiame apdirbtą plieninę medžiagą, kurį naudojamą įvairių gaminių gamyboje.

KRAIGO APDAILA

Kraigo apdaila ir hidroizoliacija yra neatsiejama bet kokios tinkamai įrengto stogo dangos dalis. Jie apsaugo nuo vandens pertekliaus ir suteikia stogui estetikos.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia