s-panel.lt > Services > PROFILIUOTI LAKŠTAI SIENOMS > PROFILIUOTOS PLIENO LAKŠTAS SINUS

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

PROFILIUOTOS PLIENO LAKŠTAS SINUS

Profiliuoti plieno lakštai, naudojami didelio formato objektuose, taip pat veiksmingi kaip stogo ar fasado medžiaga mažesniuose pastatuose, pavyzdžiui, garažuose ar lietaus pastogėse. Šie gaminiai taip pat dažniau naudojami šiuolaikinių miestų gyvenamųjų namų statyboje. Profiliuotas profilis SINUS yra sėkmingas tradicinės formos ir naujausių apsauginių dangų derinys. Remiantis klasikinė estetika, siūlomos įvairios apdailos galimybės, suteikiančios stogui įdomų vizualinį efektą.

Techninė specifikacija

Efektyvus plotis: 1064 mm
Bendras plotis: ~1100 mm
Maks. rekomenduojamas lapo ilgis: 8000 mm
Lakšto storis: 0,5-1,0 mm
Profilio aukštis: 18 mm

SINUS

DOKUMENTAI ATSISIUNTI

DANGOS IR DAŽAI

HERKULIT

Tai danga, sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su geriausiomis plieno liejyklomis gaminančius  lakus Europoje. Daugelį metų tiriant iki šiol naudotas dangas ir vadovaujantis klientų poreikiais, ypatingą dėmesį skiriant stogdengių poreikiams, viename gaminyje buvo galima sujungti daug skirtingų privalumų. HERCULIT [HC] yra 35 μm storio poliuretanu sukietintas poliesteris, pasižymintis dideliu atsparumu visų rūšių mechaniniams pažeidimams ir patikimu atsparumu korozijai bei UV spinduliuotei (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm storio danga su labai dideliu atsparumu korozijai ir UV spinduliuotei (RC4/RUV4). Jo vizualinis bruožas yra granuliuota struktūra. Jis buvo Įkvėptas gamtos, jame nėra chromo ir sunkiųjų metalų ir yra ekologiškas produktas, mažiausiai 80% ji galima antra karta perdirbti. Skarda, padengta lanksčia ULTIMATAS [UTK] danga, gali būti profiliuojama esant itin žemai temperatūrai, todėl ją galima surinkti beveik bet kokiu oru.

POLIESTER RAL

Tai pagrindinė, klasikinė organinė danga, kurios storis 25 μm. Jo vienodas paviršius yra lygus – priklausomai nuo kliento pageidavimų, yra blizgus arba metalinis variantas. Dėl didelio atsparumo korozijai ir UV spinduliuotei (RC3/RUV2) medžiaga pritaikyta įvairiai. Siūloma danga yra įvairių spalvų, aprašytų naudojant universalią RAL spalvų katalogą.

ISOCOVER

Įdomios kristalinės tekstūros stora (35 μm) organinė danga, primenanti storai užteptus dažus ir garantuoja nepriekaištingą stogą ilgus metus. Plieno arba cinko-magnio lydinio dangos, užtikrinančios sustiprintą apsaugą nuo korozijos. Rezultatas yra žymiai padidėjęs atsparumas baltai ir raudonai korozijai RC3 aplinkoje.

INTERIOR

Danga padengta 15 μm poliesterio sluoksniu, kurio paviršius yra lygus ir pusiau matinis. Dėl optimizuoto organinės dangos storio ji dauguma naudojamas viduje ir statybiniams elementams, kurie tiesiogiai nėra paveikiami oro sąlygų (RA2), užtikrina tinkamą stiprumo ir kainos santykį bei vizualinį efektą.

OCYNK

200 g/m2 ir 275 g/m2 storio lakštai yra karštai cinkuojami iš abiejų pusių nenutrūkstamu procesu, o tai apsaugo plieno lapą nuo korozijos (RC2). Jų paviršius gali turėti arba neturėti „piešinį“ (dviejų tipų), kuri skiriasi ir suteikia šiurkštumo efektą. Versija be „piešinių“ pasižymi lygiu ir vienalyčiu paviršiumi, atitinkančiu aukščiausius estetinius reikalavimus.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia