Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

TRAPECIJOS FORMOS PROFILIS T80

T80 trapecinis lakštas yra gaminys, skirtas pramoninei statybai. Trapecijos formos profilis puikiai tinka, pavyzdžiui, sporto salėms ir baseinams, taip pat gamykloms ir visuomeniniams pastatams. Galimybė pritaikyti lapo dydį projektui sumažina atliekų kiekį ir daro įtaką išlaidoms.

Techninė specifikacija

Efektyvus plotis: 1130 mm
Bendras plotis: ~1165 mm
Maks. rekomenduojamas lapo ilgis: 14 000 mm
Lakšto storis: 0,7-1,50 mm
Profilio aukštis: 82 mm

T80

DOKUMENTAI ATSISIUNTI

DANGOS IR DAŽAI

INTERIOR

Danga padengta 15 μm poliesterio sluoksniu, kurio paviršius yra lygus ir pusiau matinis. Dėl optimizuoto organinės dangos storio ji dauguma naudojamas viduje ir statybiniams elementams, kurie tiesiogiai nėra paveikiami oro sąlygų (RA2), užtikrina tinkamą stiprumo ir kainos santykį bei vizualinį efektą.

AKSESUARAI

VARŽTAI
VARŽTAI

Cinko dangos storis, „Farmer’s Screw“ poveržlė ir ir EPDM tarpiklis, atsparus besikeičiančioms oro sąlygoms ir UV spinduliams – tai skiriamieji bruožai, dėl kurių mūsų skardos ir tvirtinimo sistemos yra vieninga visuma. Papildomai prie tvirtinimo  detalių iš standartinio pasiūlymo, galime pasiūlyti praktiškai bet kokį sprendimą.

LIETVAMZDŽIAI
LIETVAMZDŽIAI

Tinkamos lietvamzdžių sistemos naudojimas užtikrina efektyvų vandens nutekėjimą iš stogo dangos, o tai labai svarbu jos ilgaamžiškumui ir funkcionalumui. Taip pat apsaugo pastato fasadą nuo drėgmės pažeidimų.

CINKUOTI LAKŠTAI

Mes tiekiame apdirbtą plieninę medžiagą, kurį naudojamą įvairių gaminių gamyboje.

KRAIGO APDAILA

Kraigo apdaila ir hidroizoliacija yra neatsiejama bet kokios tinkamai įrengto stogo dangos dalis. Jie apsaugo nuo vandens pertekliaus ir suteikia stogui estetikos.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia