Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

cold-room

S-PANEL PLOKŠČIŲ SPECIALIOSIOS DANGOS

Daugiasluoksnių plokščių apdailos lakštai yra pagaminti iš karšto valcavimo plieno. Plienas iš abiejų pusių yra padengtas apsauginiu cinko arba aliuminio-cinko sluoksniu. Mažiausias naudojamo cinko sluoksnio storis yra 225 g / m² arba 150 g / m² aliuminio-cinko dangai. Dažai naudojami kaip galutinis apsauginis sluoksnis. Paprastai tai yra poliesterio danga. Tinkamas apdailos lakšto dangos pasirinkimas yra faktorius lemiantis plokščių tarnavimo ilgaamžiškumą.

STANDARTINIS PADENGIMAS – naudojamas kur agresyvi aplinka yra silpna. Objektai, kurie nėra veikiami per didelės UV spinduliuotės.
HDS danga – naudojama regionuose, kuriose yra padidinta aplinkos korozija. Regionai, kuriuose padidėja UV spinduliuotė (daugiau kaip 900 m virš jūros lygio).
HDX danga – naudojama regionuose, kuriuose labai didelis aplinkos korozinis poveikis. Regionai, kuriuose labai aukšta UV spinduliuotė. Objektai, kurių spalvų stabilumas ir išvaizda turi būti geresni nei vidutiniai.

FARM danga – naudojama maisto pramonėje. Agresyvi ir drėgna aplinka, susiliečianti su maistu.
MAISTO danga – maisto pramonė. Agresyvi ir drėgna vidaus aplinka. Kontaktas su maistu leidžiamas.

FOOD Safe – šaldymo ir maisto pramonė. Agresyvi ir drėgna vidaus aplinka. Kontaktas su maistu leidžiamas.

HPS 200 – regionai, kuriuose padidintos aplinkos korozijos sąlygos. Regionai, kuriuose padidėjusi UV spinduliuotė (daugiau kaip 900 m virš jūros lygio ).

Colorcoat Prisma – regionai, kuriuose padidintos aplinkos korozijos sąlygos. Regionai, kuriuose padidėjusi UV spinduliuotė (daugiau kaip 900 m virš jūros lygio ).

Specialiuose objektuose (žemės ūkio, pramonės), kur vykdomi įvairūs technologiniai procesai, kurių metu išsiskiria kenksmingos cheminės medžiagos, yra sąlyčio su koroziją sukeliančiais skysčiais pavojus. Mes siūlome vieną standartinę dangą, keturias aukščiausios kokybės dangas ir tris specialias dangas.

Vienas iš specifinių objektų tipų, kuriuose montuojamos plokštės, yra gyvūnų laikymo vieta. Ideali danga tokiomis sąlygomis yra „ FarmCoat“.

Pagrindinis reikalavimas naudojant S-panel plokštes patalpose, kuriose gaminamas maistas, yra išvengti reakcijos su maisto produktais. Tokiu atveju, mes rekomenduojame naudoti vieną iš dviejų tipų iš mūsų gaminių asortimento : FoodCoat ar Foodsafe .

Gali būti daroma prielaida, kad įvairių medžiagų ir išorinių veiksnių poveikiai daugiasluoksnėms plokštėms šaldymo kamerose yra mažesni, tačiau juos didina žema temperatūra.
Daugeliu atvejų galima naudoti vieną iš standartinių dangų, tačiau vertėtų apsvarstyti FoodCoat ar Food Safe dangų naudojimą.

Jums reikia sprendimo – mes padėsime!

Kreipkitės čia