s-panel.lt > Services > DAUGIASLUOKSNĖS PLOKŠTĖS > DAUGIASLUOKSNĖS PLOKŠTĖS SIENOMS

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis
pagal t. +370 655 14 623 arba pateikite verslo užklausą internetu.

KONTAKTAI

DAUGIASLUOKSNĖS PLOKŠTĖS SIENOMS

Sienų ir lubų daugiasluoksnės plokštės naudojamos kaip išorės taip ir vidaus sienų bei lubų apdailos medžiaga įvairiuose objektuose: gamybiniuose pastatuose, sandėliuose, paviljonuose, prekybos centruose ir žemės ūkio paskirties patalpose ir kt.
Sieninių daugiasluoksnių plokščių konstrukcija užtikrina labai geras izoliacines savybes ir atitinkamą energijos vartojimo efektyvumo lygį. Sieninės daugiasluoksnės plokštės yra lengva ir universali statybinė medžiaga. Mūsų siūlomos sieninės plokštės pasižymi dideliu patvarumu ir mechaniniu atsparumu. Jie užtikrina apsaugą nuo oro sąlygų, aukštą šilumos ir garso izoliaciją bei ugnies atsparumą.
Daugiasluoksnių plokščių apdaila gaminama iš plieno lakšto tiek su standartine PE danga, tiek su specialia danga, kuri yra atspari agresyvios aplinkos poveikiui žemės ūkio objektuose ir maisto gamyklose.
Peržiūrėkite daugiasluoksnių plokščių spalvą žemiau esančioje spalvų diagramoje. Užsakę galite pasirinkti spalvą iš RAL katalogo. Sienų plokštės galimos tiek su atviru tvirtinimu, tiek su paslėptu.

MATOMI VARŽTINIAI SUJUNGIMAI

PASLĖPTI VARŽTINIAI SUJUNGIMAI

DOKUMENTAI ATSISIUNTI

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia