s-panel.lt > S-HALL-GAMYBOS ANGARAS

S HALL - PARUOŠTAS SPRENDIMAS JŪSŲ VERSLUI

S HALL paruoštas pardavimui, Gamybos, sandėlių, žemės ūkio angarai ir dirbtuvės.

Turite klausimų?

Mūsų inžinieriai atsakys į neaiškius klausimus.

S HALL - GAMYBOS ANGARAS

PARUOŠTAS SPRENDIMAS

Mes siūlome paruoštą
sprendimą.

TRUMPAS LAIKAS

Angaras montuojamas per 3
savaites po sutarties sudarymo.

PRIEINAMA KAINA

Jokių projektavimo išlaidų.

Sandėlis ir žemės ūkio angaras „S HALL” suprojektuotas kaip pramoninio tipo pastatas su dvišlaičiu stogu, matmenys 12,0 mx 25,0 m. Konstrukcija leidžia jį išplėsti į kelis segmentus.

Sienų ir stogo plokštės

Atsižvelgiant į reikalavimus, kuriuos turi atitikti tokie objektai, mūsų siūlomas angaras yra izoliuotas storu poliuretano sluoksniu. Sienos pagamintas iš 120 mm storio daugiasluoksnių plokščių su poliuretano užpildu ir apmušalais iš abiejų pusių, padengtas poliesteriu. Stogui taip pat naudojamos 120 mm storio plokštės. Daugiasluoksnių plokštės dėl jų stiprumo ir geros šilumos izoliacijos yra optimalus sprendimas karkasinių pastatų statybai. Daugiasluoksnių plokštėms būdingi aukšti šilumos izoliacijos parametrai, todėl jie yra ekonomiškiausias sprendimas statybose. Juos gaminant naudojamos pačios novatoriškiausios technologijos, kurių dėka galima pasiekti mažą statybinės medžiagos svorį ir aukštą patvarumą.

Šviesa

PVC sienų sistema, sudaryta iš daugiakamerinių polikarbonato plokščių, kurių storis 40 mm, ir aliuminio profiliai, naudojama komercinių ir viešųjų salių stoglangių gamybai. Polikarbonato plokštės yra sujungtos viena su kita liežuviu ir grioveliu, o skydo užraktas leidžia jas pritvirtinti prie konstrukcijos taip, kad nebūtų matomas tvirtinimas. Sieninės daugiasluoksnių plokštės dėl specialiai sukurtos polikarbonato struktūros pasižymi labai gerais stiprumo parametrais ir šilumos izoliacija (1,5 W / m2K). Taip pat galima naudoti PVC langus.

Metalo konstrukcija

Šiuolaikinė dizaino sistema. Mūsų įmonė angaro konstrukcijoje taiko modernius projektavimo metodus, tuo pačiu užtikrindama maksimalų konstrukcijos ekonomiškumą ir ilgaamžiškumą: metalo elementai, apsaugoti nuo korozijos karštai cinkuojant ir pagaminti pagal standartą; stogo rėmai turi apie 10 ° nuolydį (apie 18%).

Pastato viduje nėra atramų, o segmentinė konstrukcija leidžia vėliau ją bet kada išplėsti.
Įrenginys yra visiškai sulankstomas, skirtas išardyti, su galimybe jį surinkti iš naujo.
Statinių standartai paskaičiuoti pagal:
PN-EN 1991-1-3 Eurokodas 1: Poveikiai konstrukcijoms. 1–3 dalys:
Bendra veikla – sniego apkrova.
PN-EN 1991-1-4 1. Eurokodas: Poveikiai konstrukcijoms. 1.-4. Dalis:
Bendra veikla – vėjo poveikis.
PN-90 / B-03200 Metalo konstrukcijos. Statiniai skaičiavimai ir projektavimas.

Pagrindai

Pastatai ar angarai gali būti koreguojami atsižvelgiant į vietinės sąlygas. Pastato konstrukcija plieniniais inkarais pritvirtinta prie iš anksto paruoštų pamatų.

Suderinimo sąlygos

Pastatas turi būti atitikti architektūrai ir struktūrai pagal vietovės sąlygas. Jei pastatas bus naudojamas ilgiau nei 120 dienų, reikia kreiptis į atitinkamą inspekcija dėl leidimo statybai. Dokumentai turi būti pritaikyti architektūros ir konstrukcijoms pakeitimams. Koreguojantis asmuo turi pakoreguoti projektą pagal patikslintus paskaičiavimus ir technologinėms pastaboms. Galutinį pagrindinį pastato projektą nusprendžia projektuotojas, vadovaudamas vietinės geotechnologinėmis sąlygomis.
.

Mes optimizuosime ir parengsime geriausią pasiūlymą Jums!

Kreipkitės čia